В рубриці : "ІСТОРІЯ"

Сортування:

Дем’янюку – 91

Третього квітня в’язню німецької тюрми Іванові Дем’янюку виповнюється 91 рік. До справи Дем’янюка прикута увага світової громадськості, передусім, земляків-українців. Зокрема, у Львові активісти Української Республіканської партії двічі пікетували німецьке консульство на знак протесту проти необгрунтованих звинувачень на адресу Дем’янюка та незаконного його утримання під вартою.

Промова Стіва Джобса перед випускниками Стенфордського університету

Три історії, які варто почути кожному. 2005 рік.

Осії. Глава ХІV. Подражаніє

Погибнеш, згинеш, Україно,

Кабмін виділив гроші на лікування Б.Ступки

Прем’єр-міністр України Микола Азаров підписав розпорядження про виділення 550-и тисяч гривень на лікування за кордоном актора Богдана Ступки.

"Рано вранці" з Костянтином Стасюком

30 січня цього року у авторській програмі Оксани Щербак "Рано вранці" зістріч із українським цілителем та козаком-характерником Костянтином Стасюком. Слухайте передачу на хвилях Першої програми Українського радіо 68,5 FM з 06:10 до 06:30.

Степан Сапеляк. Автобіографія (до 60-річчя з дня народження поета)

Південніше Галицького Поділля, за кілька кілометрів від м. Чорткова, що на Тернопіллі – село Росохач. Село мого дитинства. Тут я народився 26 березня в 1951 році (за паспортом – 1952 р.). І тут я гортав найперші казкові книжечки «Коли ще звірі говорили» та «Лис Микита» Івана Франка. І звідсіль ясніли мені бані церквиці Вознесіння 18 століття з Чорткова, вапнисті Медобори, білі печери за селом аж до Кривчого.

У США помер один із творців легендарної Фау-2 – першої балістичної ракети

У США у віці 96 років помер фізик Вальтер Хойссерманн, який брав участь у створенні легендарних ракет Фау-2 у нацистській Німеччині, а пізніше приєднався до американської космічної програми.

Відео. Янукович і йолка (версія 3)

Відео. Янукович і йолка (версія 3)

Відео. Янукович і йолка (версія 2)

До квартири батьків організатора Майдану ломилася міліція

Олександр Данилюк пов’язує цей візит правоохоронців із його участю у страйку. Вважає, що влада може вдатися до репресій проти організаторів Майдану.