В рубриці : "Новини"

Сортування:

Відео Динамо Київ на ВКадрі.ком

Під час зимової паузи стартував канал відео новин про Динамо Київ.

Традиційно, з часів СРСР, в нашому футболі тривала зимова пауза. У цій паузі почесне місце займає святкування Нового Року (Різдва, Старого Нового року, Водохреща) розтягнуте на цілий місяць. Природно, в кращому випадку, футболісти, в цей час, об’їдаються салатами «олів’є» та «мамчиними пиріжками». У реальності, ще і безбожно… Причому незалежно від паспорту.

Завдання зимових зборів зводиться до того, щоб вивести футболістів Динамо на певний …

Кость Бондаренко: Через рік-два Укртелеком буде здано за безцінь

Прес-конференція заступника Голови партії “Сильна Україна” Костя Бондаренка на факультеті історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету.

Стартував перший чернівецький канал Інтернет-медіа ВТемі.ком

VTemi.com

8 листопада стартував перший чернівецький канал Інтернет-медіа ВТемі.ком. Уже сьогодні команда ВКурсі.ком створила в Чернівцях веб-проект, актуальний передовим напрямкам розвитку інформаційних технологій XXI ст. Ексклюзивні інтерв’ю з експертами, відомими та цікавими людьми України та регіону; кращі відео-кліпи чернівецьких музичних проектів; детальні викладки з концертів та клубних вечірок; трансляції прес-конференцій і громадських заходів; висвітлення академічних подій і наукових конференцій.

Про проект

ВТемі.ком — перший …