В рубриці : "Андрій Парубій"

Сортування:

Андрій Парубій

Центральна виборча комісія зареєструвала народного депутата з фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» Андрія ПАРУБІЯ уповноваженим кандидата у Президенти В.ЮЩЕНКА у ЦВК з правом дорадчого голосу.

Парубій: “Коаліція з Партією регіонів – це піар-технології БЮТу”

Ядерна зброя ЧФ РФ – проблема №1

На сьогоднішній день Чорноморський Флот Росії і його перебування в Криму стає проблемою номер один з питань національної безпеки України і її Конституції. Дозволю собі нагадати, що згідно положенням Основного Закону після 2017 року на території нашої країни не може бути розміщена жодна військова база будь-якої іншої держави.

Людина, яка йде у Президенти, має висуватися від людей – А.Парубій

Людина, яка йде у Президенти, має представляти інтереси не лише однієї політичної сили, – це представництво повинне бути ширше, він має висуватися громадою. Таку думку ІМК висловив народний депутат від НУ-НС (група "За Україну"), коментуючи інформацію про те, що Віктор Ющенко йде на президентські вибори самовисуванцем.

Андрій Парубій: Захистити державу!

Напередодні президентських виборів, коли кожен з нас вирішує за кого з кандидатів зробити свій вибір, слід чітко визначити, які повноваження має нині Президент України.

Ющенко стане наступним Президентом

Народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій переконаний, що Віктор Ющенко знову очолить державу.

Потрібно забезпечити кожному громадянину України право вільного вибору

Хотілося б, щоб виборча кампанія, яка сьогодні розпочалася, була максимально чесною. У цьому контексті дуже актуальним є підписання Президентом указу на забезпечення чесних виборів. Про це у коментарі сайту RAZOM сказав народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій.

Завдяки Президенту Україна зробила прорив у зовнішньополітичних відносинах

Народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій переконаний, що лише завдяки політиці діючого Президента Україна зробила величезний прорив у зовнішньополітичних відносинах.

Коновалюк – агент впливу російського керівництва в Україні

«Безглуздям є будь-яке звинувачення з приводу продажу зброї Україною Грузії. Жодна міжнародна організація не зробила ніяких застережень стосовно цього. Україна завжди діяла в рамках міжнародних угод», – заявив Андрій Парубій, народний депутат, член політради «Нашої України», коментуючи відповідні заяви «регіонала» Коновалюка.

Крапку в питанні виходу УНП з коаліції має поставити фракція

Народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій вітає заяву депутатів УНП про вихід з коаліції, однак вважає, що крапку в цьому питанні поставить лише засідання фракції, адже учасниками коаліції є фракції, а не окремі депутати.