В рубриці : "КУЛЬТУРА"

Сортування:

"Тінь Сонця" презентує новий альбом "Танець Серця"

Концерт-презентація відбудеться в суботу, 2 квітня, в приміщенні Культурно-мистецького центру Києво-Могилянської Академії, що на вул. Іллінська, 9. Початок о 18:30

Глобальна криза і нова раса

З кожним днем у людини все більше відбирається свобода бути такою, якою вона була. Єдина свобода, яка незабаром у неї залишиться – це свобода ставати іншою.

Голівудська зірка Міла Йовович співає пісню українською мовою

Ой у гаю при Дунаю соловей щебече…

Нова еліта вже плекається!

Здійснилося! Сталося! Відбулося! Як доказ оптимістичного розгортання майбутнього. Як яскраве демонстрування нашої істинної потреби співставлення свого світобачення з природовідповідністю.

Українську книгу – українцям у Польщі: ламаємо неправильні стереотипи

Благодійна акція «Українська книга – українцям у Польщі» мала на меті зламати певні стереотипи, які мали місце останні десятиріччя, коли українці зі сходу ходили з протягнутою рукою, волаючи про допомогу у діаспори та українців західних регіонів щодо надходження української літератури та книжок. Вперше українці Сходу виступили у ролі благодійників, які самі спроможні надати допомогу своїм побратимам на чужині.

C. Жадан&Ойра&Кириченко – харківські перфоменси 9 квітня!

9 квітня цього року о 17.00 в Харківській міській художній галереї

Орда в музеї Пирогово

Академік Жулинський покриває злочини в найбільшому скансені Європи. Так, принаймі, стверджують співробітники Музею, які втомилися від числених «тяжб» та заяв стосовно шкідницької діяльності пенсіонера-директора павла федаки.

Щасливі можливості для чесних спільнот

А якщо чесна людина вже не одна? І вона не хоче бути «толерантним лопухом»? А вже є громада чесних людей? Якщо всі в цій громаді чесні? Непідкупні? Чи вдержиться серед чесних людей підла істота? Мабуть ні. І, напевне, за такими громадами майбутнє.

Запальний “Рушничок” святкує свій ювілей

18 березня о 16.00 год. у приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться ювілейний звітний концерт народного вокально-хореографічного ансамблю “Рушничок” під назвою “Планета пісні, танцю і любові” з нагоди 20-річчя створення ко-лективу та 50-річчя творчої діяльності його керівника – Відмінника освіти України Мари-ни Романів, – як повідомила методист відділу комунікації та зв’язків з громадськістю ЦТДЮГ Ольга Микитів.

Тарас Шевченко. Нові акценти

Творив Бог Людину для народу свого. Визначив йому долю кріпацького сина з хліборобського світу діда-прадіда і особливу місію на зміст життя возложив. Що цей чоловік зробив вперше і наскільки важливим став його труд? Як нам сприймати Шевченка? Чому в його творах таке велике місце відводиться долі?