В рубриці : "ДУХОВНІСТЬ"

Сортування:

Папа Римський Бенедикт XVI закликає не покладати на євреїв колективну відповідальність за вбивство Ісуса Хреста

Понтифік оприлюднив витримки зі своєї нової книги «Ісус з Назарету», в якій наголосив, що немає підстав в Писанні для аргументу, що весь єврейський народ несе відповідальність за смерть Ісуса.

Патріархат-рейдер

Не лише підпорядкування Москві Київської митрополії, а й сама поява Московського патріархату були далекими від поняття «канонічності», й супроводжувалися шантажем та підкупом

Велесова книга – у прямому ефірі!

13 січня 7518(2011) року з 21.00 до 22.30 на ФМ "Нова хвиля" 91,2 в проекті Ірини Орловської "ДУМКИ та ЗВУКИ", грає наживо діджей Преображенський, оживають рядки "Велесової книги" видавництва "Мандрівець"

Митрополит Української православної церкви Московського патріархату очолив ПР в Одеській області

Першим номером у списку кандидатів в депутати Одеської обласної ради від Партії регіонів стане митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. Агафангел ворогує з українськими церквами та Гумориною.

Священики торгують трунами

У райцентрі Городище Черкаської області закриваються заклади, які справляли поминальні обіди, продавали труни, вінки. Віднедавна такі послуги надають місцеві священики.

Ви не вірите в Бога? Подивіться це! (відео)

Відео про те, як Вищі сили охороняють людину.

9 днів Україною володітиме Кирило?

Зелені свята – це остаточний прихід літа

Наближається свято Трійці або Зелена неділя. На Трійцю у наших предків завершувалися Зелені свята, які тривали цілий тиждень. Напередодні Зеленої неділі була Клечальна субота, присвячена померлим предкам.

British Airways звинуватили в дискримінації християн

Компанія забороняла співробітникам носити хрестики. Мусульманські хіджаби і сикхські тюрбани співробітникам носити не заборонялося.

Без коментарів: Президент Віктор Ющенко взяв участь у святкуванні Хануки в Одесі

Разом із головним рабином південноукраїнського регіонального об’єднання іудейських громад Авраамом Вольфом Ющенко запалив ханукальні вогні в одній з одеських синагог, повідомляє прес-служба глави держави.