В рубриці : "НАУКА І ТЕХНІКА"

Сортування:

Слова можуть зцілювати – дослідження вчених

Вчені з університету Мічігану (США) дійшли висновку, що людський мозок не бачить ніякої різниці між болем душевним і фізичним, пише Proceedings of the National Academy of Sciences. Фізичний біль від удару по тілу і «почуття самотності» однаково активізують дві зони мозку – вторинну соматосенсорну і островківу кору.

Росія така ж Русь, як міліція – поліція

Московія вдалася до простої маніпуляції з назвою… Якби Росія, приміром, зараз назвала себе Китаєм, невже вона б мала право претендувати на спадок і досягнення династії Цинь?..

«Грані та Смисли». Конференція вітчизняних психологів

25-27 березня цього року в Києві відбудеться науково-практична конференція «Грані та Смисли».

Міносвіти не відмовилось збільшувати плату за контракт

Проект Закону “Про вищу освіту” Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (МОНМС) дозволяє адміністраціям вищих навчальних закладів необмежено збільшувати розмір плати за навчання студентів-контрактників, – стверджують у Всеукраїнській молодіжній організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ), посилаючись на текст проекту.

Компанія Google анонсувала десяту версію свого браузера Chrome

Серед головних нововведень: збільшена швидкодія – покращення обробки JavaScript на 66%, оновлене меню налаштувань – воно тепер відкриватиметься в окремій вкладці, а також окреме поле для пошуку необхідних налаштувань всередині програми.

Його величність Амарант

Про цю дивовижну рослину – про її високі харчові і лікувальні якості, про її екологічну чистоту, про високу врожайність, посухостійкість, ефективність при використання в тваринництві, про страви з амаранту, про можливість придбати чорне, жовте чи біле її насіння та багато іншого, – читач зможе дізнатись в інтернеті.

Я проти концепції мовної освіти!

Відкритий лист до Міністра освіти і науки, молоді та спорту України

Живі картини – мистецтво третього тисячоліття

Мона Ліза відповідає на питання по-корейськи і махає ручкою.

П’ята частина в базах ДНК виявилася забрудненою

Науковці вивчали генетичні дані, що знаходяться у двох найбільших базах ДНК – американській National Center for Biotechnology Information та європейській Ensembl. Виявилося, що в американкій базі непритаманні організмам людські геноми були виявлені в 11% «завершених» послідовностей і в 22 відсотках так званих вихідних послідовностей — тих, з яких потім збирають „чистовий“ варіант.

28 лютого. Акція протесту “Проти деградації освіти”

28 лютого студенти, викладачі, школярі та їхні батьки вийдуть на акцію протесту проти деградації освіти. Вони вимагатимуть неприйняття нового закону «Про вищу освіту» та відміни розпорядження про скорочення держзамовлення на 42%.