В рубриці : "ЕКОНОМІКА"

Сортування:

«Землетрус» по-львівськи

31 березня десятки тисяч львів’ян пікетуватимуть міську раду з вимогою – скасувати фіскальні земельні тарифи.

Cин Каддафі вимагає «від цього клоуна» Саркозі повернути лівійські гроші на свою передвиборну кампанію

Поки лівійський лідер Муамар Каддафі виступав з телезверненням до нації, його син Саїф Аль-іслам дав ексклюзивне інтерв’ю журналістові «Євроньюс» Ріаду Муассесу. У ньому він пообіцяв представити документи, компрометуючі президента Франції Ніколя Саркозі.

У Японії в довгостроковій перспективі необхідність відновлення позитивно вплине на економіку

У Японії в короткостроковій перспективі на ринку пануватимуть панічні настрої з розпродажем всіх видів ризикованих активів, зокрема сировини, проте потім ситуація повинна прийти в норму. Таку думку висловила партнер UFG Wealth Management Оксана Кучура, пише РБК daily.

Ціни на нафту на світовому ринку різко знизилися

Інвестори в умовах загрози поширення над територією Японії радіоактивного забруднення терміново позбавляються від ризикових активів.

Третина українців ледь зводять кінці з кінцями – соцопитування

Про це свідчать результати опитування інституту Горшеніна на тему "Перший рік президентства Віктора Януковича". Близько третини українців (32%) стверджують, що ледь зводять кінці з кінцями, іноді їм не вистачає грошей навіть на харчування.

Щоб запобігти заворушенням у країні, саудівська верхівка розкошелиться на $ 36 млрд.

Король Саудівської Аравії Абдалла розпорядився профінансувати низку заходів, спрямованих на запобігання акцій соціального та політичного протесту, схожих на ті, які в останні півтора місяці захлиснули значну частину арабського світу, пише Financial Times.

Під прикриттям Євро-2012 у Каневі будують аеродром на 10 вертольотів

Під прикриттям підготовки до Євро-2012 здійснюється розбазарювання державних коштів на абсолютно непотрібні і незрозумілі речі. Про це на засіданні опозиційного уряду заявив опозиційний міністр з питань молоді, спорту, туризму і Євро-2012, член Бюджетного комітету парламенту Остап СЕМЕРАК.

Економіка страху: Паніка як двигун торгівлі

Ситуація із дефіцитом гречки у державі та масовою панікою серед населення, що виливається у тотальну закупівлю цього харчового продукту, відобразила у собі одну ключову рису вітчизняної економіки – домінування «маркетингу залякування» як засобу успішного продажу будь-якого товару.

Nokia та Microsoft почали співпрацю: акції компаній обвалились

Компанії Nokia та Microsoft оголосили про початок масштабної співпраці, метою якої є спільне використання існуючих технологій та боротьба за світовий мобільний ринок.

Підприємці можуть влаштувати на Майдані «ядерний вибух»

Член координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу Андрій Панайотов в ефірі телеканалу ТВі заявив, що виникнення нового податкового Майдану залежить виключно від дій влади.