На горі у Криму встановили величезний російський прапор

На горі у Криму встановили величезний російський прапорВранці 24 липня кримські козаки встановили два прапори – російський і Андріївський – над горою Іліяс-Кая, яка височіє біля траси Севастополь-Ялта. Таким чином козаки вирішили відзначити російський День ВМФ.

Прапори – площею у 50 квадратних метрів кожен – були встановлені на тому самому місці, де у червні альпіністи спецзагону Альфа вивісили величезний прапор України.

Український прапор напередодні козацької акції десь зник. Причому козаки стверджують, що між ними і зникненням прапора”конкурента” зв’язку немає.

При цьому організатори установки російських символів стверджують, що відразу після їхньої акції “в українських спецслужб почався свербіж”.

“Із СБУ вже зателефонували Севастопольському отаману Анатолію Мареті, погрожували кримінальною справою за образу національного символу – українського прапора, який раніше висів на Іліяс-Каї, і вимагали зняти російський триколір”, – розповів член Ради козаків Криму, отаман Бахчисарайського козачого куреня Сергій Юрченко.

За його словами, у СБУ ще готові змиритися зі з’явою Андріївського прапора, але встановлення російського триколіра визнали провокацією.

Юрченко також повідомив, що реакція СБУ змусила козаків виставити цілодобовий козачий наряд біля російських прапорів. Вони готові чинити опір будь-яким людям, хто спробує їх прибрати. Більше того, козаки вже заявили, що у разі потреби для захисту прапорів можуть викликати підмогу.

“Зняти прапори ми нікому не дозволимо. Як мінімум, до Дня російського флоту вони будуть висіти”, – пообіцяв отаман.

Як відомо, День ВМФ у Росії відзначають в останню неділю липня. Цього року це буде 26 число.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня