Керівництво України висловило співчуття у зв`язку з ДТП у Ростовській області

Керівництво України висловило співчуття у зв`язку з ДТП у Ростовській областіПрезидент Віктор Ющенко, спікер ВР Володимир Литвин, а також прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко висловили співчуття російському керівництву у зв`язку з автокатастрофою у Ростовській області, у результаті якої загинула 21 людина.

Так, Президент України Віктор Ющенко надіслав телеграму зі словами співчуття президентові РФ Дмитру Медведєву. “Від імені народу України та від мене особисто прошу передати щирі співчуття та слова підтримки сім`ям загиблих, а також побажання якнайшвидшого одужання усім постраждалим”, – йдеться у телеграмі Ющенка.

У свою чергу голова Верховної Ради Володимир Литвин попросив голову Ради Федерації Сергія Миронова і голову Державної Думи Росії Бориса Гризлова передати щирі співчуття рідним та близьким загиблих і побажання якнайшвидшого одужання постраждалим.

“Народні депутати поділяють скорботу Ваших співвітчизників у зв`язку із трагічною загибеллю людей”, – йдеться у телеграмі спікера.

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко висловила свої співчуття прем`єрові Росії Володимиру Путіну.

“Від імені уряду України та від себе особисто прошу передати слова співчуття рідним та близьким загиблих в автомобільній катастрофі”, – йдеться у телеграмі Тимошенко Путіну.

Як повідомлялося, сьогодні, 24 липня, у Ростовській області трапилася велика ДТП. На трасі Ростов-Краснодар бензовоз КамАЗ зіткнувся з пасажирським автобусом Ікарус (за іншими даними Mercedes).

У результаті загинула 21 людина. Ще восьмеро травмовані, двоє із яких перебувають у важкому стані. Серед жертв ДТП – водії автобуса і вантажівки, а також  двоє дітей.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня