На захопленому піратами Ariana українка народила мертву дитину

На захопленому піратами Ariana українка народила мертву дитинуМорской бюлетень Совфрахт сьогодні опублікував лист, отриманий від моряків захопленого сомалійськими піратами українського балкера Ariana, в якому екіпаж повідомляє про своє критичне становище.

“Шановна редакція, до вас звертається екіпаж т/х Ariana у складі 24 українських моряків, захопленого в полон сомалійськими піратами 2 травня 2009 року. Зараз на судні закінчилися вода і продовольство, паливо майже на нулі. Повністю відсутні медикаменти, на борту дві жінки, у кухаря на 23 тижні (19 липня) народилася мертва дитина, плацента не вийшла”, – повідомляється в листі.

Крім того, в ньому говориться, що у старшого механіка проблеми із серцем, багато членів екіпажу також мають проблеми зі здоров`ям у зв`язку з відсутністю харчування, води та антисанітарних умов.

“Екіпаж у критичному стані, просимо допомогти привернути увагу громадськості”, – звертаються автори листа до редакції.

“Судновласник відмовляється вести переговори, а пірати погрожують вбити всіх, якщо закінчиться паливо і зупиниться дизель-генератор. Звертаємося з проханням про допомогу до всієї світової спільноти до українського уряду та Президента, ми знаходимося в критичному стані”, – йдеться в опублікованому листі.

Як повідомлялося, 16 липня в прес-службі Міністерства закордонних справ з посиланням на інформацію посольства України в Грецькій Республіці повідомили, що стан здоров`я українців – членів екіпажу судна Ariana задовільний.

За даними посольства, 15 липня відбулася телефонна розмова представника компанії-оператора (Alloceans Shipping Co. Ltd) з капітаном судна, який повідомив про достатню кількість на судні пального, питної води та продуктів харчування.

Між тим, під час захоплення піратами судна Marathon, серед членів екіпажу якого було восьмеро громадян України, загинув один із моряків.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня