Мирослава Ґонґадзе: Називати імена замовників і організаторів убивства чоловіка поки рано

Мирослава Ґонґадзе: Називати імена замовників і організаторів убивства чоловіка поки раноВдова журналіста Георгія Ґонґадзе Мирослава заявила, що імена замовників і організаторів убивства її чоловіка не варто було б оприлюднювати до закінчення слідства.

Про це вона сказала в п`ятницю, 24 липня, в ефірі 5 каналу.

“Я не вважаю за необхідне, щоб прокуратура або СБУ оприлюднили ці прізвища вже сьогодні. Справа в тому, що це дуже важливий слідчий процес, і треба буде перевірити усі факти”, – вважає вона.

Мирослава Ґонґадзе також прогнозує масові чистки в МВС за підсумками розслідування цієї резонансної справи.

“Якщо він (колишній начальник кримінальної розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексій Пукач) насправді називатиме ці імена і називатиме ці факти, то ми можемо насправді говорити про серйозне чищення в правоохоронних силах України”, – вважає вдова Ґонґадзе.

Також вона подякувала керівництву СБУ та оперативним співробітникам, які затримали головного підозрюваного у справі Ґонґадзе Олексія Пукача.

За її словами, цей арешт допоможе завершенню справи та встановленню замовників і організаторів убивства її чоловіка.

При цьому вдова підкреслила, що остаточне завершення розслідування залежатиме не тільки від професіоналізму правоохоронних органів, але і від політичної волі, зокрема, особисто від Президента Віктора Ющенка.

Раніше адвокат Мирослави Ґонґадзе Валентина Теліченко припустила, що судовий процес над Пукачем розпочнеться не раніше, ніж через півроку.

Як повідомлялося, колишнього начальника Головного управління карного розшуку Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача затримали увечері 21 липня в одному із сіл Чудновського району Житомирської області. Генпрокуратура повідомила, що допитала Пукача в ніч з 21 на 22 липня, а СБУ проінформувала, що він назвав замовників убивства Ґонґадзе і пообіцяв показати місце, де заховано голову Ґонґадзе.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня