МНС: У Донецькій області з отруєнням госпіталізували 18 дітей

МНС: У Донецькій області з отруєнням госпіталізували 18 дітейНа даний момент 18 дітей, що відпочивають у санаторно-оздоровчому комплексі в місті Святогорську Донецької області, госпіталізовано в дитячу лікарню Краматорська із симптомами харчового отруєння.

Як повідомила прес-служба МНС, хворі звернулися за медичною допомогою 23-24 липня. Стан здоров`я всіх хворих оцінюють як легкого ступеня важкості.

У обласній СЕС повідомили, що в літньому таборі вже здійснили медичний огляд всіх дітей та персоналу і встановили цілодобове медичне спостереження.

У ході клінічного огляду 30-ти співробітників їдальні медики виявили у восьми з них спазм сигмовидної кишки. Їх усунено від роботи і направлено в інфекційний стаціонар для встановлення діагнозу.

В обласній СЕС зазначили, що при санітарному обстеженні оздоровчого комплексу виявлено недостатній контроль з боку медпрацівників за допуском працівників харчоблоку на робочі місця. За допущені порушення притягнуто до адміністративної відповідальності директора Обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу.

Раніше МНС повідомляло про 15-ох госпіталізованих дітей.

Водночас, директор дитячого санаторно-оздоровчого табору Червона гвоздика Людмила Кравчук учора заявила, що в лікарні потрапили 40 дітей.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня