Сайти знайомств роблять кохання майже неможливим

Це стверджує соціолог і провідний співробітник французького Центру наукових досліджень Жан-Клод Кауфманн. І він знає, що говорить – недавно він випустив книгу, в якій досліджує популярну територію знайомств і любовних ігор – Інтернет.
В інтерв’ю французькій газеті Le Figaro соціолог пояснює своє критичне відношення до «кохання у віртуальному просторі». Основна риса зустрічей он-лайн – гігантський вибір, вважає учений. Люди прогулюються курсором мишки нескінченними каталогами з профілями чоловіків і жінок неначе перед довгим прилавком з йогуртами в супермаркеті.

Зустріч на екрані комп’ютера робить перший контакт простим і комфортабельним. За комп’ютером можна сидіти в піжамі, неголеним і незачесаним – створюється ілюзія, що все так просто, тому що можна обійти проблему іміджу. Тим хворобливішим буде удар під час першої реальної зустрічі. Тим, хто шукає серйозних стосунків, інтернетні знайомства не дуже підходять, – вважає Кауфман.

Так що, кохання за допомогою інтернету – обман? Проблема не в тому, аби знайти кохання, – вважає французький соціолог, а щоб не «закохуватися» кожні дві хвилини. Надлишок вибору вбиває вибір.

Врешті-решт, сайти знайомств не вирішують проблему стосунків статей, а лише загострюють її. Вони роблять кохання ще більш недосяжним і малоймовірним – повідомляє www.zman.com.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня