Балога: Дружина Ющенка відіграє активну роль у кампанії Яценюка

Балога: Дружина Ющенка відіграє активну роль у кампанії ЯценюкаЕкс-глава Секретаріату Президента Віктор Балога в інтерв`ю Делу заявив, що дружина Президента Катерина Ющенко відіграє активну роль у президентській кампанії екс-спікера Верховної Ради Арсенія Яценюка.

“Якщо говорити про Яценюка, то очевидно, що озвучена біля підніжжя Говерли рішучість чинного Президента перемогти на виборах знижує його шанси. Не факт, що це пониження буде прямо пропорційним до підвищення рейтингів Ющенка, але у Арсенія Петровича з`явився ще один головний біль”, – заявив Балога.

За словами Балоги, абсолютно зрозуміло, що їх похід за президентською булавою призведе до того, що жоден з них не потрапить у другий тур. “Ймовірно, вони обидва це розуміють. Тому їм потрібно визначатися у характері своєї участі у виборах, якщо їм дорога демократія в країні”, – заявив газеті політик.

“Взагалі-то кандидатуру Яценюка слід обговорювати не тільки у зв`язку з “фактором Ющенка”, а ще й з “фактором Катерини Михайлівни”. Ця жінка унікальна в своєму роді. У неї не відняти її сильних якостей: волі, вміння проникнути” , – вважає екс-голова канцелярії Президента.

На думку Балога, за допомогою цих якостей вона брала активну участь майже в кожному рішенні Ющенка.

“Ось і тепер у неї є два кандидати у президенти: чоловік і Яценюк. Зараз вона та її партнери відіграють активну роль у президентській кампанії “чиказького хлопчика” із Чернівців. Саме тому сьогодні ніхто не може впевнено стверджувати, що Ющенко не буде “технічним кандидатом” у Яценюка або навпаки”, – зазначив Балога.

За його даними, Яценюк почав симпатизувати дружині Ющенка ще під час перебування міністром економіки. “Вона вважає, що Яценюк – людина, на яку можна покластися”, – додав лідер Єдиного Центру.

Згідно з останнім опитуванням центру Соціс, у першому турі за лідера Партії регіонів Віктора Януковича проголосували б 22% українців, за прем`єр-міністра Юлію Тимошенко – 14%, за лідера Фронту змін Арсенія Яценюка – 11%, за чинного Президента Віктора Ющенка – 3%.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня