Тігіпко планує створити партію з Кужель і Чорноволом

Тігіпко планує створити партію з Кужель і ЧорноволомСергій Тігіпко планує сформувати нову партію з ідеологією нового лейборизму.

Про це Тігіпко заявив сьогодні на прес-конференції у Кіровограді.

За його словами, партія формуватиметься за нестандартними принципам.

“По-перше, в апараті не повинні працювати члени партії. По-друге, всі повинні сплачувати членські внески. По-третє, максимальна кількість голосувань має відбуватися в таємному режимі. Також потрібна система кількох рівнів членства в партії: хто краще працюватиме, приведе в партію більше нових людей, той потрапляє у Верховну Раду. У кого гірші показники – йде працювати в місцеві органи самоврядування”, – повідомив Тігіпко.

Він зазначив, що пропонуватиме партії ідею нового лейборизму. “Це значить, що працюємо за принципам капіталізму, а ділимо – за принципам соціалізму”, – сказав він.

Тігіпко також повідомив, що не бачить у своїй майбутній президентській команді сьогоднішніх “політичних важковаговиків”.

“Їм у моїй команді не буде місця. Ті імена, які можу назвати, нічого вам не дадуть, але згодом їх оприлюдню. Будуть люди, зокрема і з Кіровоградської області”, – повідомив Тігіпко.

Серед нинішніх політиків він окремо виділив Олександру Кужель і Тараса Чорновола.

“Чесні, порядні люди, незаплямовані, які працюють на велику країну, інших прізвищ наразі назвати не можу”, – сказав Тігіпко.

Як повідомлялося, Тігіпко обіцяє після перемоги на виборах президента змінити своє прізвище.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня