Москаль: Пукач не причетний до загибелі Чорновола

Москаль: Пукач не причетний до загибелі ЧорноволаДепутат Верховної Ради від фракції НУ-НС Геннадій Москаль назвав безвідповідальними заяви політиків про причетність колишнього начальника кримінальної розвідки МВС Олексія Пукача до загибелі колишнього лідера Народного Руху України В`ячеслава Чорновола.

“Це безвідповідальні заяви, які мають провокаційний характер і не підтверджені жодними фактами”, – передав коментар Москаля громадський рух Народна самооборона.

За його словами, Пукач не має стосунку до загибелі Чорновола, оскільки в 1999 році (коли загинув Чорновіл) він працював не в центральному апараті МВС, а в Головному управлінні МВС у Києві та підпорядковувався колишньому начальнику главку Михайлу Корнієнку, а також перебував на невеликій чиновницькій посаді.

Аналітика: Арешт Пукача: право на справедливість

Як повідомлялося, раніше депутат Тарас Чорновіл (позафракційний) висловив сподівання, що Генпрокуратура розкриє кримінальну справу про загибель в автомобільній катастрофі (25 березня 1999 року) його батька В`ячеслава Чорновола після затримання Олексія Пукача. Чорновіл заявив, що Пукач стежив за його батьком в день загибелі.

Генпрокурор Олександр Медведько повідомляв, що прокуратура має намір перевірити причетність Пукача до загибелі Чорновола та зазначив, що в матеріалах кримінальної справи про загибель Чорновола такої інформації немає. Генпрокуратура спільно з СБУ затримала Пукача 21 липня в Житомирській області у зв`язку зі справою про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня