Черновецький пішов у відпустку, щоб набратися сил перед виборами

Черновецький пішов у відпустку, щоб набратися сил перед виборамиМер Києва Леонід Черновецький пішов у відпустку, щоб набратися сил перед президентськими виборами

Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко сьогодні, 31 липня, в інтерв`ю журналістам, відповідаючи на запитання, чому Леонід Черновецький раптово вирішив йти у відпустку, хоча раніше заявляв, що не має такого наміру.

“Я думаю, що він розуміє, що настає гаряча пора виборів. Йому доведеться багато працювати, щоб утримати Київ від усіляких політичних амбіцій з різних сторін. Йому потрібно буде працювати”, сказав Голубченко.

Він також додав, що у Черновецького залишилася частина відпустки, і він взяв тиждень.

На питання, де відпочиває мер, Голубченко сказав, що не знає де саме, але зазначив, що в Україні.

“В межах України – це я знаю. Найімовірніше, у Криму”, сказав заммера.

Перший заступник голови КМДА також повідомив, що буде виконувати обов`язки мера до понеділка, 3 серпня, а в понеділок Черновецький повинен вийти на роботу.

“Потім у нього ще одна відпустка. Знову на тиждень через два тижні”, повідомив Голубченко.

Нагадаємо, що мер Києва Леонід Черновецький пішов у чергову відпустку. Голова КМДА буде відпочивати з 24 по 31 липня цього року, потім ще раз з 15 по 22 серпня. Обов`язки мера в період його відпустки виконуватиме перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко. За інформацією ЗМІ, у київській мерії розповіли, що мер Черновецький поїхав у відпустку з дружиною і помічниками.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня