В Україні знайшли ще одне конопляне поле

В Україні знайшли ще одне конопляне полеПід час оперативно-профілактичної операції Мак-2009 підрозділи Головного управління МВС у Харківській області виявили 0,903 га незаконних посівів маку і конопель.

Про це повідомило облуправління МВС із посиланням на заступника начальника відділу по боротьбі із незаконним обігом наркосировини підполковника міліції Олега Топоркова.

За його словами в області у поточному році були виявлені 11634 кущі наркотичних рослин, зафіксовано 58 фактів вилучення з незаконного обігу наркосировини, вилучені з незаконного обігу 8,695 кг канабіса та 24 кг макової соломки.

Станом на 27 липня співробітниками Главку МВС у Харківській області зібрано матеріали та порушено 27 кримінальних справ, складено 18 протоколів по зазначених адміністративних правопорушеннях.

Останні незаконні посіви коноплі були виявлені нещодавно у Великобурлуцькому районі. Після проведення експертного дослідження, яке підтвердило наявність у рослинах наркотичної речовини, кущі були спалені.

Між іншим, Держприкордонслужба сьогодні повідомила, що 30 липня у Сумській області біля кордону із Росією прикордонники виявили автомобіль УАЗ, завантажений харчовим маком. Машину знайшли поблизу села Рижівка за 20 метрів від лінії кордону, замасковану під кущ гілками дерев. Всередині транспортного засобу було виявлено 37 мішків харчового маку. За попередньою оцінкою експертів, його вартість складає 55 тисяч гривень.

Як повідомлялося, нещодавно співробітники СБУ виявили неподалік від Сімферополя велику плантацію коноплі – на 30 гектарах землі росло понад 200 тисяч кущів. Ця плантація є найбільшою з виявлених співробітниками спецслужби в автономії за останні кілька років.

29 липня міліція повідомила, що у Полтавській області правоохоронці виявили і знищили дві плантації з трьох тисяч кущів коноплі. З початку місяця посів коноплі знайшли на угіддях київського НДІ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня