У Тернополі розфарбували білборди із зображенням Тарасюка

У Тернополі розфарбували білборди із зображенням ТарасюкаУ Тернополі невідомі пошкодили білборди із зображенням лідера Народного руху України.

Як повідомили в прес-службі Тернопільської крайової організації НРУ, на плакатах із зображенням Бориса Тарасюка та гаслом 20 років тримаємо слово цифру 20 виправили на 17, і дописали частку “не” перед словом “тримаємо”.

У пошкодженні плакатів рухівці звинувачують своїх опонентів.

“Можна було б і не звертати увагу на нерозумних, але відчувається певна тенденція. У першу чергу почалася масова атака проти лідера партії, який викликав ненависть з боку правителів Москви. Потім пішла у хід теза: “Рух уже не той”. Після цього почалася тиха реанімація Руху за перебудову. Реаніматорам хочемо сказати наступне: не бігайте з партії в партію, повертайтеся в Народний рух України, не позортесь. Або ж в кінці кінців йдіть “, – йдеться у заяві крайової організації НРУ.

Нагадаємо, в ніч на 30 липня в Сумах білборди із зображеннями Тарасюка та патріарха Філарета закидали білою та чорною фарбами.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня