Ратушняк: "Кримінальний елемент єврей Яценюк вирішив, що це вибори в сільську раду десь в Ізраїлі"

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк заперечив факт побиття дівчини-агітатора "Фронту змін". "Прикро за державу. Вони грабують, а потім за 50-100 грн найняті дівчатка і хлопчики вчеплюються вам нігтями в горло і рвуть сорочку. Якби вони так завзято матір чи батька захищали, я б пишався… А так ганьба за сліпих рабів..", – йдеться у заяві Ратушняка.
Мер міста прокоментував діяльність “Фронту змін”: “Знахабнілий єврейчик Яценюк, що успішно для себе прислуговував злодюжкам при українській владі, на кримінальні кошти преться у президенти України.”

“У регіонах (наприклад, у Закарпатті) зібрав наркодилерів і контрабандистів, які, ігноруючи всіма нормами і правилами, засмічують місто, заважають спокійному життю громадян і задурюють населення до такого ступеня, що невдовзі потік річок у звичному напрямку стане заслугою масонського “Фронту змін”, – йдеться в заяві.

“Так, наприклад, порятунок дитячої залізниці у місті, що прийнята на баланс міської ради, на утримання якої у бюджет на 2010 рік закладено 600 000 грн, виявилась заслугою Арсешки”, – цитує ЗІК Ратушняка.

Як відомо, “Фронт змін” у четвер заявив про побиття своїх агітаторів Ратушняком. Це не перше звинувачення мера в побитті людей.

Пізніше прес-служба Яценюка поширила відео інтерв’ю Ратушняка, яке він дав невказаним у повідомленні журналістам.

Ратушняк практично повторив свої претензії на адресу Яценюка: “Кримінальний елемент єврей Яценюк вирішив, що це вибори в сільську раду десь в Ізраїлі. І за кримінальні гроші він зібрав наркодільців і контрабандистів і без дозволу міської ради почав закидувати сміттям наше місто”.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня