ЗМІ: Охоронці Ратушняка намагалися вилучити відео бійки з активісткою Яценюка

ЗМІ: Охоронці Ратушняка намагалися вилучити відео бійки з активісткою ЯценюкаБатько активістки організації Фронт змін Наталії Бутримко, яка стала фігурантом інциденту з мером Ужгорода Сергієм Ратушняком, заявив, що охорона Ратушняка перевіряла у свідків бійки телефони, щоб відео десь не виплило як доказ.

“Дружині зателефонувала подружка дочки і, запинаючись, розповіла, що Наташу побив мер. Я відразу ж помчалася туди, біля перекинутого намету стояв натовп людей, природно, Ратушняка вже й годі шукати. У Наташі були синці по всьому тілу – він кинув її на асфальт “, – повідомив Газеті по-київськи відставний міліціонер Володимир Бутримко.

“Безліч перехожих бачили, як мою дочку б`є здоровенний бугай – міський голова, але ніхто не заступився. Навіть коли міліція почала шукати свідків, тільки кілька осіб погодилися дати свідчення, і то зі скрипом. Факт побиття записали на мобільні телефони маршруточники – так потім охорона Ратушняка ходила і перевіряла у них телефони, щоб відео десь не виплило як доказ “, – заявив газеті батько студентки.

Він розповів, що коли працював в УБОЗ Закарпатської області, особисто займався розшуком Ратушняка – проти нього було порушено декілька кримінальних справ через фінансові махінації.

“Ні одна кримінальна справа проти Ратушняка не дійшла до суду, тому що на Закарпатті у нього скрізь кум, брат, сват, а він же бив людей всюди і абсолютно безкарно. Усі знають про його художества, але мовчать. Його дочка від першого шлюбу збила насмерть дівчинку в Ужгороді. Думаєте, покарав її хтось? Мером він став явно завдяки підкупу циган-виборців. Роздав їм макарони, пару будиночків поставив – ось вони його і підтримали. Ніхто з розсудливих людей за нього не голосував. Єдине, що такий “мер” вміє робити – це бити людей і “дерибанити” землю “, – зазначив Бутримко.

Зараз Наталія Бутримко в лікарні. Батьки не говорять, де саме, тому що побоюються переслідувань мера. За деякою інформацією, її перевезли в один з медичних закладів Києва, а палату охороняють. Медики вважають, що для повного одужання їй доведеться лікуватися 21 день.

Нагадаємо, сьогодні прокуратура Закарпатської області скасувала постанову міліції про порушення кримінальної справи за фактом інциденту за участю мера Ужгорода Сергія Ратушняка і активістки руху Фронт змін, надіславши зібрані матеріали на доопрацювання.

Раніше Президент України Віктор Ющенко висловив занепокоєння інцидентом, який відбувся за участю Ратушняка і активістки Фронту змін.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня