Ратушняк заявив, що хоче “врятувати простих євреїв” від “клоуна” Яценюка

Ратушняк заявив, що хоче Мер Ужгорода Сергій Ратушняк не вважає образливою свої слова на адресу лідера Фронту змін Арсенія Яценюка, коли він назвав його “обнаглівшим єврейчиком”.

“Я не розумію, у чому скандал. У всіх мовах їх національність позначається словом” жид “. Чому назвати жида жидом – це образа? Чому назвати єврея єврейчиком теж вважається образою? Не розумію”, – сказав він в інтерв`ю виданню Публічні люди.

“У чому антисемітизм? Я ж не проти єврейства. Я ж простих євреїв хочу уберегти від погромів, які неминуче підуть за тим, що зараз половина країни голодна лягає спати”, – заявив Ратушняк.

“Я хочу врятувати простих євреїв від цього жидо-масонського лігвища, що при Кучмі набралось, а при Ющенку примножили свій капітал”, – додав мер Ужгорода.

За словами Ратушняка, “зараз штаб Яценюка очолює зять Кучми – Пінчук, а фінансує не хто інший, як Фірташ і Ющенко, і цей проект працює на примноження вкрадених у нас мільярдів”.

Мер Ужгорода заявив, що хоче “вберегти нас усіх від цього оманливого проекту з єврейчиком Яценюком, який нічого крім пограбування цього народу не робив на всіх своїх посадах”.

“А на посаді спікера так взагалі більшого бовдура і клоуна там ніколи не було і, сподіваюся, не буде”, – додав Ратушняк.

Коментуючи білборди Яценюка, мер Ужгорода заявив, що вони йому не подобаються: “Як можна знайти привабливими білборди кольору екскрементів? Типу такий весь із себе, екстремальний”.

Ратушняк також повторив свою версію інциденту з дівчиною-агітатором Фронту змін: “Правою рукою вдарила телефоном по голові, лівою рукою вп’ялась мені в горло, порвала мені сорочку. Я їй кажу:” Шмаркачка, я у тебе просив тільки офіційного дозволу “. Потім вони показують підроблений дозвіл, а це кримінал, тому що дозвіл був на 7 липня на одноденну акцію. Ці акції не можуть бути без певного терміну “.

“І зараз ці” фірташі “через канали поливають мене брудом. Так нехай поливають, я не замовчу, і не злякаюсь. І вся нація не злякається. Я збуджу націю, щоб вона прокинулася і перестала мовчати, перестала боятися. І погоджуватися з тим, що її продовжують грабувати. І жити в стані, коли ми – раби, а вони – господарі життя – ці Фірташі, Кучми, Пінчуки і Яценюки “, – підсумував мер Ужгорода.

Як повідомлялося, Ратушняк обізвав Яценюка євреєм, який “думає, що це вибори в сільську раду десь в Ізраїлі”.

Один з лідерів єврейської громади України Євген Червоненко закликав генерального прокурора Олександра Медведька, міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та голову СБУ Валентина Наливайченка відреагувати на антисемітські висловлювання Ратушняка.

Прокуратура Закарпатської області скасувала рішення про порушення кримінальної справи за фактом побиття Ратушняком активістка руху Фронт змін.

За матеріалами: Публичные люди

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня