Толерантний проект Яценюк хоче крові фашистських українців

Недоторканий Арсеній Яценюк закликав всі політичні сили ліберально-комуністичної республіки вимагати порушення справи проти мера Ужгорода Сергія Ратушняка за буцімто "розпалювання міжнаціональної ворожнечі". Про це йдеться в зверненні новоспеченого ультраліберального проекту «Фронт змін» до громадян України, яке розповсюдила 12 серпня прес-служба цього типового представника політичної нації.

В кулуарах кнессету.
«Двометровий здоровань напав на 21-річну тендітну студентку, котра роздавала інформаційні буклети «Фронту змін», і завдав їй тілесні ушкодження різного ступеня важкості. І зробив це на основі расистських поглядів, про що сам відкрито зізнався в ЗМІ», – нагадує проект Яценюк, додаючи, що ця волонтерка – «далеко не перша жертва закарпатського злочинця у владі: він нападав на чиновників, політиків, депутатів, шанованих людей…» ))).

Недоторканий Яценюк виважено обурюється: «Ні Тимошенко, ні Янукович не виступили проти дій Ратушняка. Реакція президента Ющенка була млявою й неадекватною. Це прямо вказує на те, що місцеві князьки є частиною державної машини влади».

«Інакше,чим можна пояснити те, що правоохоронні органи від початку звужують кваліфікацію дій мера? Поки прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу проти Ратушняка тільки за двома статтями – за хуліганство й перевищення службових повноважень», – зазначає елітний депутат політичної нації.

«Але його дії – це ще й завдання тілесних ушкоджень середньої важкості (ст. 122). Це – перешкоджання законній діяльності громадської організації (ст. 170). Це – розпалювання міжнаціональної ворожнечі в поєднанні з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинене посадовою особою (ст. 161 ч. 2). Ратушняк порушив п’ять статей Кримінального кодексу й повинен нести за це відповідальність», – помірковано стверджує ліберальний проект Яценюк.

«Я зроблю все, щоб Ратушняка було покарано не за хуліганство, а за всі злочини, вчинені ним. Я вже звернувся з відповідною заявою до Генпрокуратури, МВС і СБУ. Україна – багатонаціональна, полікультурна і багатоконфесійна країна. В цьому – її стратегічний ресурс, а не слабкість. Тільки добре розуміючи це можна врятувати країну», – каже толерантний Яценюк.

«Закликаю всі політичні партії, громадські організації, всіх громадян України. Скажіть своє слово проти ксенофобії, расизму й нацизму. Зверніться до Генпрокуратури з вимогою порушити справу проти Ратушняка за розпалювання міжнаціональної ворожнечі», – просить виважений толерантний проект Яценюк, який сам належить до народності, одна лише згадка про яку викликає звинувачення у фашизмі, расизмі, нацизмі, антисемітизмі та іншій нехорошій ксенофобії ))).

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня