Ужгородська міськрада: Ратушняк вчинив адекватно, назвавши Яценюка «єврейчиком»

Ужгородська міськрада: Ратушняк вчинив адекватно, назвавши Яценюка «єврейчиком»Депутати Ужгородської міської ради вважають, що мер Сергій Ратушняк діяв і висловлювався адекватно в конфлікті з громадською ініціативою Фронт змін. Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal{mso-style-parent:””;margin:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:12.0pt;font-family:”Times New Roman”;mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;}@page Section1{size:595.3pt 841.9pt;margin:42.5pt 42.5pt 42.5pt 70.85pt;mso-header-margin:35.4pt;mso-footer-margin:35.4pt;mso-paper-source:0;}div.Section1{page:Section1;}–> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable{mso-style-name:”Обычная таблица”;mso-tstyle-rowband-size:0;mso-tstyle-colband-size:0;mso-style-noshow:yes;mso-style-parent:””;mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;mso-para-margin:0cm;mso-para-margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:10.0pt;font-family:”Times New Roman”;mso-ansi-language:#0400;mso-fareast-language:#0400;mso-bidi-language:#0400;}

Про це йдеться у зверненніміськради до вищих посадових осіб України і керівників правоохоронних структур,прийнятому на засіданні 13 серпня.

За таке звернення проголосувалиусі 27 присутніх на засіданні депутатів (всього в раді 50 депутатів).

“Днями Ужгород став об’єктомбрудної піар-кампанії одного з українських політиків, що призвело до порушеннякримінальних справ проти міського голови Ратушняка. Виражаємо категоричнунезгоду з істеричною кампанією, розгорненою в засобах масової інформації іпропагандою”, – сказано в зверненні.

Депутати стверджують, що небачать нічого поганого у тому, що Ратушняк назвав Яценюка “єврейчиком”,оскільки, за їхніми словами, мер був переконаний у такій національності лідераФронту змін.

Також депутати міської радистверджують, що Ратушняка не можна назвати антисемітом, оскільки віннеодноразово виступав ініціатором повернення Єврейському товариству Ужгородаприміщення колишньої синагоги, яка в радянські часи стала філармонією.

Депутати звертають увагу натой факт, що рішенням сесії міської ради Іудейському релігійному товариствуУжгорода за ініціативою Ратушняка було передано приміщення площею 243 кв.м.

У своєму зверненніужгородські депутати висловили надію, що правоохоронні органи дадуть належнуправову оцінку діям Фронту змін щодо встановлення агітаційних наметів вУжгороді, а також виготовлення і розповсюдження агітаційних матеріалів.

Як повідомлялося, Ратушнякзаявляє про своє толерантне відношення до всіх національностей.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня