На Банковій прогнозують подолання вето Ющенка на закон про вибори

На Банковій прогнозують подолання вето Ющенка на закон про вибориУ Секретаріаті Президента прогнозують брудну виборчу кампанію з побиттям агітаторів, війнами в судах і з іншими непередбачуваними ситуаціями у випадку подолання вето на зміни в закон про вибори Президента.

Про це журналістам на прес-конференції повідомив заступник глави Секретаріату Президента Ігор Попов.

Відповідаючи на запитання журналістів, він сказав, що в даний момент ще не видано рішення про накладення вето Президента на зміни у виборчий закон, проте зазначив, що з боку Президента є дуже багато зауважень до цього документу.

Попов також зазначив, що Ющенко готує пропозиції до цього законодавчого акту і їх буде досить багато.

За словами заступника глави СП, “сьогодні або завтра ви їх побачите” і народні депутати будуть мати час, щоб з ними ознайомитися до проведення позачергової сесії парламенту, яка запланована на п`ятницю.

Попов зазначив, що в ідеальному варіанті профільний парламентський комітет повинен був би розглянути пропозиції Президента до виборчого закону і в п`ятницю внести їх на розгляд ВР, а народні депутати, у свою чергу, повинні були б їх підтримати.

Однак Попов прогнозує, що насправді жодну з пропозицій Президента підтримано не буде і силами союзників з фракцій БЮТ і Партії регіонів президентське вето буде подолано.

Попов зазначив, що у випадку подолання вето на зазначений закон нас очікує надзвичайно брудна виборча кампанія з побиттям агітаторів, війнами в судах і з іншими непередбачуваними ситуаціями.

За його словами, однією з найбільших проблем майбутньої кампанії в такому випадку будуть списки виборців. Як пояснив Попов, що, швидше за все, реєстр виборців не вдасться підготувати вчасно і президентські вибори будуть проводитися, як і раніше, на основі списків виборців. Він сказав, що в такому випадку списки будуть дуже поганої якості, безпосередньо в день виборів будуть десятки або сотні тисяч прізвищ додаватися в ці списки, і оскаржити такі дії буде практично неможливо.

Як повідомлялося, сьогодні, 17 серпня газета Дело з посиланням на власні джерела повідомило, що Президент Віктор Ющенко наклав вето на новий закон про вибори президента, яким скорочувався термін виборчоих перегонів на один місяць.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня