У резиденцію Ющенка пускають за 50 гривень

У резиденцію Ющенка пускають за 50 гривеньПоглянути на президентську резиденцію в селі Гута Івано-Франківської області може кожен бажаючий, заплативши за екскурсію 50 грн.

Про це сьогодні, 17 серпня, повідомило місцеве джерело. За його словами, щоб потрапити на територію резиденції, потрібно за два дні подати паспорт та ідентифікаційний код адміністрації резиденції.

Екскурсія коштує 50 грн. Групу ведуть на територію президентської резиденції в Гуті, де можна побачити озеро. А потім заводять в хол самої резиденції, звідки можна поглянути на закриті двері, за якими ховаються президентські апартаменти.

Також джерело говорить, що туристів пригощають десертною ложкою меду, однак екскурсоводи не уточнюють, чи з пасіки самого Ющенка це ласощі.

Нагадаємо, Віктор Ющенко використовує свою резиденцію Гута в основному в зимовий період. Відомо, що 2009 рік Президент з родиною зустрічав саме там.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня