Хто посадить Кучму?

Цими вихідними “Інтер” знову крутив ювілейний концерт колишнього президента Леоніда Кучми під претензійною назвою “70 років. Політ нормальний”. Дійство відбулося ще рік тому і за цей час його транслювали неодноразово.Сам концерт хороший – виступали виключно “зірки”. Але якось дивно було чути від наших “заслужених” і “народних” славослів’я зі сцени. “Дорогого” Леоніда Даниловича називали чи не взірцем усіх людських чеснот, згадували його епоху як “найкращі роки свого життя”.
Це говорили навіть ті артисти, яких я раніше щиро поважав і вважав самодостатніми особистостями. Чи, може, вони це робили за окрему плату?

За пару тижнів до цього ще показали телевізійний панегірик “Кучма, якого ми не знали”. Апофеозом його якості звучать у фільмі слова Людмили Кучми про свого чоловіка: “У нього гарний смак. Він вибрав мене!”

І ось тепер я собі думаю: невже у людей така коротка пам’ять. Невже забули, за чийого правління у країні відбувся найбільший дерибан суспільної власності, остаточно утвердилася влада олігархів, розповзлась корупція, сколотили свій капітал “комсомольці-добровольці”, безсоромно крали лазаренки, з’явилися темники для ЗМІ, вішали і обезголовлювали журналістів?

А в яку епоху ввели пропорційні вибори на всіх рівнях, тим самим законсервувавши політичний розвиток країни? А після кого його опричники стрілялися на дачах або тікали по закордонах, змінюючи громадянство? А чому мільйони українців виходили на Майдан?..

Сім десятиліть по Україні блукав привид комунізму. Вішав, стріляв, моров голодом, відбирав останнє… Невже тепер ще 70 років над нами літатиме привид кучмізму?

Ні, Леоніде Даниловичу, мабуть, досить витати у хмарах! Пора іти на посадку… А то ненароком вас ще зіб’ють свої. Випадково. З тієї рушниці, що вже 15 років висить на стіні.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня