Тігіпко сподобалася ідея об`єднання з Яценюком, Гриценком і Богословською

Тігіпко сподобалася ідея об`єднання з Яценюком, Гриценком і БогословськоюЕкс-голова Національного банку Сергій Тігіпко допускає своє об`єднання з Арсенієм Яценюком, Анатолієм Гриценком та Інною Богословською для висунення єдиного кандидата на вибори Президента.

“Я не виключаю такої можливості”, – сказав він заявив 18 серпня на прес-конференції у Чернігові. .

При цьому він зазначив, що таке об`єднання можливе не раніше, ніж за 20-30 днів до початку 1-го туру президентських виборів. “Якщо говорити про час, то вона (домовленість) повинна відбутися днів за двадцять-місяць до першого туру (виборів)”, – сказав він.

Тігіпко уточнив, що перед цим усі кандидати повинні продемонструвати, наскільки вони впізнанні виборцями і який у них рейтинг. Він також зазначив, що для українців ідея об`єднання і домовленості складна, однак можлива.

Раніше екс-міністр транспорту та зв`язку Йосип Вінський виступив за об`єднання екс-голови Національного банку Сергія Тігіпка, депутатів Верховної Ради Арсенія Яценюка, Анатолія Гриценка та Інни Богословської для висунення єдиного кандидата на вибори Президента.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня