Родичам Кравчука виділили п`ять ділянок у Конча-Заспі

Родичам Кравчука виділили п`ять ділянок у Конча-ЗаспіКиївська міськрада в червні 2009 року виділила родичам екс-президента Леоніда Кравчука п`ять земельних ділянок по 10 соток під будівництво приватних будинків у Голосіївському районі, пише Газета по-київськи.

Як пише газета, 18 червня депутати вирішили виділити під будівництво приватних будинків по 10 соток землі в Голосіївському районі, на 24-му кілометрі Столичного шосе, відразу п`ятьом членам сім`ї Кравчука: дружині Антоніні Михайлівній, онукові Андрію Олександровичу, дружині онука Марії Вікторівні, дружині сина Олені Анатоліївні та внучці Марії Олександрівні.

Газета по-київськи зазначає, що віддати Кравчуку під забудову київська влада вирішила землю будинку відпочинку Конча-Заспа, попередньо вилучивши її в будинку відпочинку Конча-Заспа та перевівши в розряд земель малоповерхової садибної житлової забудови. Будинком відпочинку Конча-Заспа, пише видання, у всіх офіційних документах називається селище, в якому розташовані урядові дачі. Він, пише газета, розташований на території однойменного заповідника.

У телефонній розмові Кравчук підтвердив, що ділянки на Столичному шосе було виділено саме членам його родини.

“Згідно із Земельним кодексом, кожна людина в Україні має право на 15 соток землі, а в Києві – на 10 соток землі. І, згідно з цим кодексом, члени моєї родини звернулися до міськради з проханням надати їм земельні ділянки, та їх прохання було задоволено: депутати проголосували за таке рішення “, – заявив Кравчук.

Екс-президент вважає, що рішення було позитивним, оскільки всі півгектара, по суті, давно включені в територію, на якій стоїть його будинок.

“Частину цієї землі, приблизно 60 соток, я купив ще в 2002 році. Заплатив за неї 625 тисяч грн. і побудував будинок, у якому зараз живу. Але я купив лише половину тієї ділянки, яка зараз обгороджена парканом. ЇЇ загальна площа – близько 1 , 2 га. А другу її половину зараз виділили членам моєї родини, згідно із Земельним кодексом. Зараз на цій другій ділянці нічого немає. Там стояв будинок, він розвалився. Якщо все буде добре, можливо, відбудую його на старому фундаменті “, — додав політик.

За словами Кравчука, виділення цих п`яти ділянок він домагався два з половиною роки.

“Я пройшов абсолютно все управління, в кожному платив у відповідності з прейскурантом. За кожну ділянку, за кожне деревце, яке там зростає. Нікого не просив, щоб мені робили якісь пільги. І тільки в цьому році, в червні, з усіма позитивними висновками вийшов на земельну комісію і на сесію “, – зазначив Кравчук.

Він заявив, що звернувся особисто до мера Києва Леоніда Черновецького, він розглянув матеріали і сказав: “Перший президент України і його родина мають право користуватися українськими законами”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня