ЗМІ: Черновецький продав Maybach, а Кільчицька – Hummer

ЗМІ: Черновецький продав Maybach, а Кільчицька - HummerМер Києва Леонід Черновецький продав свій знаменитий Maybach, а заступник мера Ірена Кільчицька продала автомобіль Hummer, пише газета Сегодня.

“Леонід Михайлович – просто геній підприємництва, йому, кажуть, вдалося продати Maybach дорожче, ніж його було куплено. Авто начебто було в статутному фонді Правексу”, – розповів депутат Київради Олександр Пабат, пише видання.

Радник мера Марта Гримська підтверджує, що давно не бачила Черновецького на Maybach.

“Він їздить на Rolls-royce, ще є броньований джип Mercedes”, – розповіла Гримська, пише видання.

Як стало відомо, Maybach коштує мінімум 600 тисяч євро, але, як розповіли в Автомобільному домі України, всі машини цієї марки робляться під замовника, пише видання.

“Усе залежить від обладнання і дизайну салону. Може і мільйон коштувати, причому з роками ці машини втрачають у ціні не так стрімко, як інші”, – розповів менеджер Автомобільного дому України, пише видання.

Заступник мера Ірена Кільчицька також продала свій Hammer і пересіла на Mercedes-Benz GL, який коштує як мінімум 100 тисяч євро, пише видання.

“Ця модель – перепустка у вищий світ, машина може розганятися до 270 км/год”, – розповіли в автосалоні. Як говорять в оточенні Кільчицької, на роботу заступника мера в основному приїжджає на Рorsche або ж на чорній Bentley Continental GT.

З джерела в мерії стало відомо, що секретар Київради Олесь Довгий нещодавно обзавівся таким же Bentley. Мінімальна ціна цього автомобіля складає 250 тисяч євро.

“Наскільки я знаю, він їздить на Bentley у вихідні, а в будні віддає перевагу сьомій моделі BMW”, – розповіло джерело, пише видання.

Помічник Довгого Юрій Хавич не підтвердив цю інформацію.

“Я його бачу лише на BMW, але не виключено, що у вихідні він їздить на іншій машині”, – сказав Хавич.

Заступник мера Денис Басс їздить на BMW Z8 і на Мercedes – S-класу AMG та GL AMG. Коштують такі машини до 170 тисяч євро, пише видання.

Виходить, що машини заступників Черновецького коштують у середньому близько 200 тисяч євро. При зарплаті близько 20 тисяч гривень, яку отримують заступники мера, щоб придбати одну таку машину необхідно працювати 120 місяців, або 10 років.

Як повідомлялося раніше, у квітні цього року, мер Києва Леонід Черновецький надав податкову декларацію за 2008 рік. Як пише газета Сегодня, Черновецький минулого року заробив 268 мільйонів гривень.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня