УНП вимагає від СБУ порушити проти Богословської кримінальну справу

УНП вимагає від СБУ порушити проти Богословської кримінальну справуУкраїнська народна партія звернулася до СБУ з вимогою порушити кримінальну справу проти народного депутата Інни Богословської за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України.”Порушити кримінальну справу за фактом активних дій, що містять заклики до зміни меж території України з розпалюванням національної ворожнечі”, – йдеться в повідомленні УНП.

Як зазначили в партії відповідне звернення було направлене днями на ім`я голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка.

Приводом для звернення стала поява в Криму білбордів, на яких зображена Інна Богословська і написано гасло Досить ділити Севастополь! Дамо місту статус Україно-Російської території!

УНП вбачає в таких діях Богословської ознаки злочину, передбаченого п. 1-2 статті 110 Кримінального кодексу України, та вимагає притягнути винних до відповідальності.

Як повідомлялося, Богословська виступає за те, щоб Севастополем управляли спільно Україна та Росія.

Ялтинська міська організація партії Батьківщина, що входить до Блоку Юлії Тимошенко, звернулася до Генеральної прокуратури з проханням провести перевірку законності розміщення плакатів Богословської на трасі Сімферополь-Ялта.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня