На Миколаївщині за хабар затримали міліціонера

На Миколаївщині за хабар затримали міліціонераСпівробітники управління СБУ в Миколаївській області 27 серпня затримали першого заступника начальника Очаківського міськрайвідділу УМВС в Миколаївській області за підозрою в отриманні хабара.

Сьогодні облуправління СБУ заявило про наявність відомостей про те, що затриманий вимагав від місцевого підприємця 4 тисяч гривень за сприяння у його діяльності та отримав названу суму. Гроші правопорушник отримав частинами: спочатку 2,5 тисячі гривень, а потім 1,5 тисяч гривень, що залишилися.

Всю зазначену суму, позначену правоохоронцями, співробітники УСБУ вилучили у керівника відділу міліції під час обшуку.

Згідно з повідомленням, до керівника підрозділу міліції за рішенням суду було застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на два місяці.

Миколаївська обласна прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання хабара), повідомляють в управлінні служби безпеки. У даний час проводиться подальше розслідування у справі.

Нагадаємо, у липні в Дніпропетровській області за вимагання та отримання хабарів затримали двох офіцерів міліції.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня