Тимошенко: На відкритті Донбас-Арени виступати мав право тільки Ахметов

Тимошенко: На відкритті Донбас-Арени виступати мав право тільки АхметовПрем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що єдиним, хто мав повне моральне право виступити на Донбас-Арені, був президент клубу Шахтар Рінат Ахметов.Про це вона заявила в інтерв`ю РБК-Украина.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналістів, чому вона не виступила на відкритті стадіону Донбас-Арена в Донецьку, не дивлячись на те, що це було заплановано, прем`єр сказала: “На мою думку, єдиним, хто мав повне моральне право виступити на відкритті Донбас-Арена, був президент клубу Шахтар. Все інше – це політика і вибори “.

Крім того, Тимошенко заявила, що політики не мають права псувати людям свято своїми виступами.

Сидиш, слухаєш людину, а він так говорить, нібито сам не покладав рук на будівництві цього стадіону
“Сидиш, слухаєш людину, а він так говорить, нібито сам не покладав рук на будівництво цього стадіону. Цього робити не варто. Вболівальники прийшли на спортивне свято, а не для того, щоб ще раз послухати порожні промови” батьків нації “.

Вони їх і так щодня вдосталь бачать по телевізору. Нехай люди слухають концерт Бейонс, а не виступ Тимошенко, Ющенка чи Януковича “, – зазначила прем`єр.

Як повідомлялося, на церемонії відкриття Донбас-Арена виступили Президент України Віктор Ющенко, голова Верховної Ради Володимир Литвин, лідер Партії регіонів Віктор Янукович, а також президент ФК Шахтар Рінат Ахметов.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня