Міліція порушила справу за фактом підготовки замаху на Кисельова

Міліція порушила справу за фактом підготовки замаху на КисельоваМіліція порушила кримінальну справу за фактом підготовки замаху на народного депутата України, лідера кримських регіоналів Василя Кисельова.

“Справу порушено. Мабуть, буде подвійна стаття: тобто стаття 115 (умисне убивство), але оскільки сама дія не закінчена, то в Кримінальному кодексі є 15-та стаття – це замах на вчинення злочину”, – повідомило джерело в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Криму.

Силовики уточнили, що раніше міліція автономії провела перевірку заяви Кисельова про підготовлюваний на нього замах.

Народний депутат у прямому ефірі на кримському телебаченні стверджував, що його “замовив” “кримінальний” авторитет “, дуже відомий політик”.

Як повідомлялося, 6 серпня міліція відмовила про порушення кримінальної справи проти голови Севастопольської міськадміністрації Сергія Куніцина.

Відповідна постанова стала результатом роботи міліції з перевірки заяви голови Севастопольської міськради Валерія Саратова, який 27 липня направив до правоохоронних органів із заявою про нібито підготовлюваний на нього замах.

18 серпня Куніцин заявив, що подає позов проти Саратова про захист честі і гідності.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня