З життя недоторканої еліти: на території резиденції Януковича мешкають олені, павичі і кенгуру

Там уже спорудили п’ятиповерховий будинок – два поверхи з бетону, а зверху триповерховий зруб, – розповідає один з робітників. – Будують 4 басейни, вони з’єднані один з одним каскадом. Посередині одного з них знаходиться острівець, а там одноповерховий зруб – Будинок мисливця. Біля басейну є сауна. Є і корт для тенісу. Поряд з дачею Януковича з 2003 року мешкає сім’я Арсенія Яценюка: у нього двоповерховий цегляний будинок, за ним – великий відкритий басейн.
Лідеру Партії Регіонів Віктору Януковичу в резиденції Межигір’я належить тільки один будинок, інші об’єкти – не його власність.Про це заявило газеті Сегодня джерело в Партії регіонів.

Як розповіли виданню будівельники, Янукович продовжує жити у старій, ще радянській будівлі, в будинку в селі Нові Петрівці, де на 140 га. знаходиться резиденція.

За словами робітників, цей будинок, який давно потребував ремонту, не зруйнували. Зараз у резиденції йдуть будівельні роботи.

“Там уже спорудили п’ятиповерховий будинок – два поверхи з бетону, а зверху триповерховий зруб, – розповідає один з робітників. – Будують 4 басейни, вони з’єднані один з одним каскадом. Посередині одного з них знаходиться острівець, а там одноповерховий зруб – Будинок мисливця. Біля басейну є сауна. Є і корт для тенісу “.

За розповідями мешканців села і будівельників, на території резиденції є парники, власний сад, там бродять дикі тварини: козулі, олені, качки, павичі, зайці і навіть нібито один кенгуру.

Щоправда, як кажуть робітники, всі ці – тварини та новобудови – належать не Януковичу, а якійсь фірмі, яка і найняла робітників на будівництво (ймовірно, мається на увазі Медінвесттрейд, який в 2007 році став власником Межигір’я).

“Янукович живе тільки на дачі, а всі об’єкти ще будуються, і у них, як ми зрозуміли, інший господар”, – каже робітник.

Видання зазначає, що поряд з дачею Януковича з 2003 року мешкає сім’я Арсенія Яценюка: у нього двоповерховий цегляний будинок, за ним – великий відкритий басейн.

Як повідомлялося, Янукович заявив, що прем’єр Юлія Тимошенко використовує урядову резиденцію Межигір’я в якості чорного піару проти нього.

Раніше Тимошенко наголосила, що Янукович у Межигір’ї позбувся не маленького будиночка, а державної резиденції.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня