Перший етап реконструкції мосту Патона у Києві завершено

Перший етап реконструкції мосту Патона у Києві завершеноПерший етап реконструкції мосту Патона в Києві завершено, і з дня на день розпочнуть будівництво тунелю між Дніпровською та Русанівською набережними, повідомляє Газета по-київськи.

У понеділок, 31 серпня, будівельники вели на розв`язці підготовчі роботи до другого етапу реконструкції київського мосту, пише видання.

Робочі закінчували спорудження бетонного парапету, під яким і пройде тунель. Такий же парапет спорудять і з протилежного боку. За словами робітників, в неділю, 30 серпня, закінчився перший етап реконструкції, і ніяких розпоряджень стосовно продовження робіт від начальства ще не було, невідомі також терміни здачі об`єкта.

“Завтра почнемо копати тунель і ставити підпірні стіни. А поки проводимо підготовчі роботи”, – розповів виконроб цієї ділянки, пише видання.

Головний інженер проекту інституту Київдормістпроект Людмила Качанова розповіла, що будівництво розв`язки планують завершити у квітні наступного року.

“Коли перекривали в`їзд на міст, для тунелю встановили палі. Тепер потрібно вибрати і вивезти землю, поставити чотири підпірні стіни. Паралельно займуться двома з`їздами – до Русанівської набережної і правим поворотом з мосту Патона. Поки реконструкція йде за графіком, якщо фінансування буде регулярним, то закінчимо об`єкт, як і планували, у квітні 2010 року”, – сказала Качанова.

Реконструкція Московської площі, яка почалася ще в 2006 році, практично завмерла. Зробили тільки заїзд на естакаду з боку бібліотеки ім. Вернадського та близько 100 метрів металевого каркаса самої естакади, пише видання.

За словами начальства на цій ділянці, навіть якщо фінансування буде ідеальним, потрібно мінімум два роки, щоб закінчити будівництво, пише видання.

“Якщо темпи робіт будуть такими, як зараз, то ми і за 20 років навряд чи встигнемо закінчити. З Нового року міськадміністрація не виділила на об`єкт ні копійки. Мізерні роботи, які зараз ведуться, – за рахунок обігових коштів Мостобуду. Такого не було навіть на початку 90-х: якщо вплутувалися в будівництво, так вже знаходили гроші, щоб закінчити. Це ж безліч незручностей, люди ходять розлючені і в усьому звинувачують нас – будівельників. А ми до чого? Нам нема за що купити солярку, арматуру, цемент”, – розповіли працівники Мостобуду.

Нагадаємо, що в травні цього року київська влада почала реконструкцію транспортної розв`язки в районі мосту Патона на лівому березі Дніпра.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня