Тимошенко скасувала зустріч з Туском. Вона летить до Каддафі

Тимошенко скасувала зустріч з Туском. Вона летить до КаддафіПрем’єр-міністр України Юлія Тимошенко скасувала заплановану на сьогодні, 1 вересня, у Гданську двосторонню зустріч з главою польського уряду Дональдом Туском.

Як повідомило інформоване джерело, зустріч із Дональдом Туском скасовано у зв`язку з тим, що Тимошенко одразу після завершення офіційних заходів у Гданську відбуде з візитом до Лівії.

Також джерело зазначило, що розширена бесіда глав урядів Польщі та України планувалася ввечері після завершення офіційних заходів до 70-ої річниці початку Другої світової війни.

За словами джерела, Тимошенко і Туск матимуть можливість поспілкуватися під час урочистостей.

Зазначимо, що візит прем`єра до Лівії не анонсовано ні на сайті Кабінету міністрів, ні на сайті Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що сьогодні, 1 вересня, Лівія відзначає 40-у річницю Великої вересневої революції.

Як повідомлялося, за інформацією Посольства України у Варшаві, на сьогодні було заплановано півгодинну зустріч прем`єрів України і Польщі в рамках заходів до 70-ої річниці початку Другої світової війни. Туск і Тимошенко планували під час зустрічі обговорити актуальні питання двостороннього співробітництва.

25 і 26 травня прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко побувала з офіційним візитом у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамахірії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня