Рада провалила законопроект Партії регіонів: трибуну знову заблокували

Рада провалила законопроект Партії регіонів: трибуну знову заблокувалиВерховна Рада затвердила порядок денний п`ятої сесії, однак після цього відхилила законопроект про підвищення соцстандартів, запропонований Партією регіонів.

Відразу після перерви за ухвалення порядку сесії проголосували 234 депутати (БЮТ – 153, НУ-НС – 61, Блок Литвина – 20). Не голосувала у повному складі фракція Комуністичної партії України, а з фракції Партії регіонів “за” проголосував лише один народний депутат.

Відповідно до порядку денного, Верховна Рада планує протягом сесії розглянути близько 1500 питань.

Після цього Верховна Рада відмовилася прийняти в другому читанні закон № 4557 Про внесення змін до закону України Про державний бюджет України на 2009 рік, внесений на розгляд парламенту депутатом від Партії регіонів Михайлом Папієвим.

За ухвалення законопроекту проголосували 200 депутатів з 385 зареєстрованих у залі. За прийняття законопроекту голосували депутати Партії регіонів, Компартії і Блоку Литвина. Таким чином, законопроект вважається відхиленим.

Змінами до держбюджету пропонувалося затвердити на 2009 рік прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 липня – 808 грн., з 1 жовтня – 848 грн. і встановити з 1 липня 2009 р. розмір мінімальної заробітної плати 825 грн., з 1 жовтня – 865 грн. і з 1 грудня 2009 р. – 900 грн. на місяць.

Відразу ж після голосування головуючий перший заступник віце-спікер Олександр Лавринович оголосив півгодинну перерву, передбачену розкладом роботи парламенту.

У той же час, депутати Партії регіонів, які протягом останніх декількох місяців наполягали на прийнятті цього закону, знову заблокували трибуну, президію парламенту і ложу уряду.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня