Відкриття нової станції річкового трамваю у Києві переноситься

Відкриття нової станції річкового трамваю у Києві переноситьсяВідкриття нової станції річкового трамваю в Києві скасували через технічні причини, повідомляє газета Сегодня.

Про це заявили в київській мерії.

“Зараз визначається день відкриття причалу. На Оболоні трамвайчик пустимо днями”, – заявив Єгор Стефанович з Головного управління транспорту, пише видання.

Як стало відомо, раніше в Адміністрації річпорту були претензії до мерії і трамвай хотіли закрити: причал № 10 на Річвокзалі і причал Дніпро нібито не можна було використати, оскільки вони не пройшли перевірку. За словами Стефановича, зараз вже все узгоджено з Мінтрансом, пише видання.

Уже існуючим маршрутом Поштова площа – Дніпро – Березняки користуються мало людей, пише видання. Для багатьох ціна проїзду, яка становить 10 гривень, – занадто висока.

Жителям Оболоні ідея подобається, але добиратися на роботу так вони не будуть, пише видання.

“Трамвай гарний як прогулянковий, але добиратися на ньому на роботу дорого. Якщо хоча б 5 гривень коштувало”, – говорить житель вулиці Прирічної Євген Рудько.

Нагадаємо, що 31 серпня на Оболонській набережній у Києві мало відбутися відкриття нової станції річкового трамваю.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня