Янукович порівняв Україну з піратським кораблем із заручниками

Янукович порівняв Україну з піратським кораблем із заручникамиЛідер Партії регіонів Віктор Янукович під час виступу у Верховній Раді жорстко розкритикував дії влади.

“У країні другий рік поспіль вирує економічна криза, безлад і беззаконня. Ця влада вже перетворила Україну в піратський корабель із заручниками, але – без капітана, без керма і без вітрил”, – заявив Янукович.

Лідер Партії регіонів обрушився з критикою на адресу Президента Віктора Ющенка і прем`єр-міністра Юлії Тимошенко.

“Державний механізм зруйнований. Як кажуть, хто в ліс, а хто по дрова. Глава держави фактично відсторонився від керівництва держави. Лише обмежується заявами та прес-конференціями”, – заявив Янукович.

“Коаліція – фікція, фантом. Водночас, влада сконцентрована в руках уряду, в якому все вирішується в одному кабінеті. У мене немає ніяких сумнівів, що адміністративне управління, наступ на бізнес та економічні свободи, диктат і відверта самореклама – це прямий шлях до нового культу особи “, – заявив політик.

Він також заявив, що ПР виступає за створення тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради щодо змін до Конституції.

“Всі ініціативи Президента за Конституцією сьогодні не мають перспектив, на наш погляд, тому нам потрібно повернутися до створення депутатської конституційної комісії”, – сказав Янукович.

За його словами, необхідно визначити терміни її роботи і почати працювати над зміною в цей закон.

Янукович зазначив, що його політична сила вимагає від уряду на поточному тижні надати Верховній Раді інформацію про виконання державного бюджету і бюджетів державних компаній.

Він також заявив про необхідність надання Кабміном інформації про структуру та обсяг запозичень та умови їх погашення. Лідер Партії регіонів також заявив про намір ініціювати створення національного антикризового центру.

Нагадаємо, сьогодні вранці голова парламенту Володимир Литвин відкрив чергову п`яту сесію Верховної Ради шостого скликання. Після цього прозвучав державний гімн України. У залі засідань зареєструвалися 423 депутати.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня