У Харківській області затримали злочинне угруповання, яке нападало на багатих

У Харківській області затримали злочинне угруповання, яке нападало на багатихУ Харківській області знешкоджено організоване злочинне угруповання, члени якого діяли на території Росії та України.

Про це повідомили в Головному управлінні по боротьбі з організованою злочинністю МВС України. У результаті проведення спецоперації працівниками МВС та Служби безпеки було знешкоджено небезпечне організоване злочинне угруповання з міжнародними зв`язками, члени якого підозрюються у скоєнні з використанням вогнепальної зброї розбійних нападів, грабежів, вимагань та інших тяжких злочинів на території України та Росії. Жертвами зловмисників ставали, в основному, багаті і впливові люди, бізнесмени, контрабандисти.

За фактом вимагання під загрозою вбивства прокуратурою Харкова стосовно учасників угруповання порушено кримінальну справу за ч.3 ст.189 КК України. Лідера – громадянина Російської Федерації – і трьох учасників ОЗУ – громадян Росії та України – затримано.

Під час проведення обшуків у зловмисників вилучено речові докази злочинної діяльності: дві гранати Ф-1, пістолет, патрони до різної зброї, вибухову речовину, запал до вибухового пристрою, грошові розписки на великі суми грошей, понад $ 100 тисяч, коштовності і два автомобілі Lexus і Porsche. В даний час триває комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення місцеперебування та затримання інших учасників ОЗУ.

Як повідомлялося, у липні в Харкові прикордонники затримали п`ятьох українських жінок віком від 23 до 34 років, яких хотіли використати для заняття проституцією в Росії.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня