Київський суд визнав King`s Capital банкрутом

Київський суд визнав  King`s Capital банкрутомГосподарський суд Києва визнав банкрутом фінансову групу King`s Capital і відкрив процедуру ліквідації.Про це йдеться у відповідній ухвалі суду.

“Постановою № 44/472-б від 21.08.2009 визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру ТОВ King`s Capital”, йдеться в повідомленні.

Претензії кредиторів приймаються протягом місяця, починаючи з 1 вересня, за адресою: Київ, вул. Закревського, 87-д, офіс 12.

Також повідомляється, що загальні збори вкладників King`s Capital відбудеться 4 вересня цього року.

На зборах ліквідатор пояснить правила подання документів до суду для визнання кредитором, терміни їх розгляду в суді і можливі результати судового розгляду, відповість на запитання вкладників групи компаній King`s Capital.

Нагадаємо, що в березні цього року правоохоронні органи заарештували майно фінансової групи King`s Capital. Про це повідомив начальник відділу з розслідування особливо важливих справ МВС Віталій Мехед.

Нагадаємо також, що 17 березня МВС порушило кримінальну справу проти пастора церкви Посольство Боже Сандея Аделаджі за підозрою в причетності Аделаджі до фінансових махінацій King`s Capital. 14 березня слідчий обрав Аделаджі запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Як повідомлялося раніше, 24 листопада минулого року, київська міліція затримала керівника фінансової групи King`s Capital Олександра Бандурченка за звинуваченням у шахрайстві в особливо великих розмірах.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня