Литвин: Є установки розвалити цю Верховну Раду

Литвин: Є установки розвалити цю Верховну РадуСпікер Верховної Ради України Володимир Литвин заявив, що існують “установки” з “розвалу” парламенту, і апелював до почуття самозбереження депутатів.

Про це спікер сказав на засіданні ВР, перед голосуванням за порядок денний п`ятої сесії парламенту.

Литвин зазначив, що голосування не відбувається, “тому що є установки з однієї й іншої сторони: розвалити, розбити цю Верховну Раду”.

За словами спікера, ніяк не можна пояснити ситуацію, коли всі законопроекти, запропоновані народними депутатами, включені до порядку денного, але необхідної кількості для підтримки немає. 

“Я розумію, що є відповідні партійні установки”, щоб не голосувати, сказав Литвин і назвав дивним неголосування за порядок денний сесії.
Водночас, голова парламенту закликав народних депутатів поставити себе на місце Голови Верховної Ради і поцікавився, як далі працювати у випадку, коли немає порядку денного.

“Якщо не хочете працювати, то давайте приймемо рішення про саморозпуск. Ну, інстинкт самозбереження вже має спрацювати, я не кажу про елементарну відповідальності перед людьми”, – заявив Литвин.

Як повідомлялося, Верховна Рада затвердила порядок денний п`ятої сесії 234 голосами з 438, однак після цього відхилила законопроект про підвищення соцстандартів, запропонований Партією регіонів.

Депутати Партії регіонів, які протягом останніх декількох місяців наполягали на прийнятті цього закону, знову заблокували трибуну, президію парламенту і ложу уряду.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня