Охорона Ющенко впустила подарованого Президенту рогатого ворона

Охорона Ющенко впустила подарованого Президенту рогатого воронаВідвідавши ялтинський зоопарк, Президент України Віктор Ющенко отримав у подарунок кафрського рогатого ворона. Однак до Києва птах не потрапив – по дорозі його випустили охоронці, повідомляє газета Сегодня.

Наприкінці серпня Ющенко з родиною відпочивав у Криму і за традицією відвідав зоопарк Казка в Ялті. Президент пробув там шість годин. Йому показали останнє придбання зоопарку-партію птахів з Танзанії, зокрема – кафрського рогатого ворона, красивих великих птахів з помаранчевими дзьобами, вартість яких сягає півтори тисячі євро.

Як зазначає видання з посиланням на джерело в зоопарку, “птах Ющенка настільки вразив, що він дав зрозуміти директору зоопарку, що хотів би мати такого ж у своїй київській резиденції”.

Директор подарував Президентові одного з птахів. Доставку в Київ було доручено охороні, але співробітники апарату не впоралися з цим завданням і випустили птаха. Зараз він, можливо, літає десь під Києвом.

Винуватці інциденту зв`язалися з директором зоопарку і поцікавилися, чи можна отримати ще одного птаха. Однак той відмовився задовольнити це прохання.

Це вже не перша втрата зоопарку цього сезону – в середині серпня через недогляд персоналу два марабу з тієї ж партії, що і рогаті ворони, виявилися на волі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня