Ющенко привітав лідера “дружнього лівійського народу” Каддафі

Ющенко привітав лідера Президент України Віктор Ющенко привітав Брата-Лідера Великої вересневої революції полковника Муаммара Каддафі з національним святом Лівії – 40-ою річницею революції.”Від імені народу України та від себе особисто щиро вітаю Вас із національним святом – 40-ою річницею Великої вересневої революції. Мені надзвичайно приємно, що відносини дружби і взаємовигідного партнерства між нашими країнами активно розвиваються. Зараз створені всі необхідні умови для виведення відносин України і Лівії на новий якісний рівень, зокрема, в таких стратегічних напрямках, як сільське господарство, літакобудування, використання ядерної енергії в мирних цілях і освоєння космосу “, – йдеться в привітанні Ющенка.

Він побажав Каддафі міцного здоров`я та успіхів у відповідальній державній діяльності “на благо дружнього лівійського народу”.

Як повідомлялося, прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко, за інформацією джерела, скасувала заплановану на сьогоднішній вечір зустріч з прем`єр-міністром Польщі Дональдом Туском і вилітає до Лівії.
1 вересня виповнюється 40 років з моменту військового перевороту в Лівії, коли до влади там прийшов Муаммар Каддафі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня