Комуніст Ткаченко зламав мікрофон журналістці СТБ

Комуніст Ткаченко зламав мікрофон журналістці СТБУ Верховній Раді трапився інцидент між депутатом від Компартії Олександром Ткаченком і знімальною групою телеканалу СТБ.

Журналіст телеканалу Ольга Червакова у вівторок намагалася з`ясувати у депутата причини його заяви, в якій він обурився тим, що журналісти відвідують парламентський буфет.

Цю заяву він зробив на засіданні погоджувальної ради в понеділок. Крім того, Ткаченко також пропонував скоротити кількість парламентських журналістів.

У процесі інтерв`ю депутат відповів, що журналісти “не тим займаються”. За його словами, представники ЗМІ повинні висвітлювати роботу шахт, “а не ходити по кулуарах парламенту і в буфет”.

Після цього депутат розвернувся і пішов від знімальної групи. Журналістка намагалася наздогнати депутат, у відповідь він оглянувся і вдарив по мікрофону.

Після повторної спроби поговорити з депутатом, він вихопив мікрофон з рук журналістки і викинув його з другого поверху, внаслідок чого мікрофон зламався.

Червакова викликала наряд міліції.

Як повідомлялося, у травні перший заступник начальника управління житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту і зв`язку Вінниці В`ячеслав Шаповал накинувся з кулаками на журналіста телеканалу СТБ Олександра Ільницького, коли той знімав сюжет.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня