Яценюк: Будь-який, хто заявить, що ЧФ може залишатися, порушить волю українського народу

Яценюк: Будь-який, хто заявить, що ЧФ може залишатися, порушить волю українського народуЧорноморський флот Росії не повинен залишатися на території України після 2017 року, коли закінчується термін угоди про базування ЧФ, вважає лідер Фронту змін, Арсеній Яценюк, який має намір балотуватися на пост Президента України.

Про це Арсеній Яценюк заявив сьогодні, 1 вересня під час візиту в Сімферополь. “Угода про перебування Чорноморського флоту є тимчасовою. Термін дії угоди закінчується в 2017 році. Українська Конституція чітко забороняє перебування іноземних баз на території України. Будь-хто, хто сьогодні зробить заяву, що флот може залишатися після 2017 року, безпосередньо порушить волю українського народу, яка відображена в Конституції. Я волю народу порушувати не буду “, – сказав Яценюк

Коментуючи заяви окремих українських політиків, зокрема лідера Партії регіонів Віктора Януковича, про продовження терміну базування ЧФ в Криму, Яценюк зазначив:

“Така заява (про те, що договір про базування флоту може бути продовжений) – не що інше, як спроби знову створювати ілюзію братніх відносин з Росією”, – вважає Яценюк.

Яценюк нагадав, що угода про перебування ЧФ є тимчасовою і російський флот зобов`язаний стояти у Севастополі лише до 2017 року.
Він також додав, що його найменше турбує майбутнє Чорноморського флоту Росії, а більше турбує майбутнє Військово-морських сил України.
Як повідомлялося, 27 серпня, Янукович заявив, що вважає можливим підписання нового договору про перебування ЧФ Росії в Криму.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня