Полтавська еліта – носій СНІДу українофобії

Полтавська обласна організація ВО "Свобода" звернулася до Верховної Ради України з вимогою припинити повноваження українофобів-депутатів Полтавської міської ради на чолі з міським головою, лібералом Андрієм Матковським, БЮТ.
Про це повідомили у прес-службі Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

“Систематичні корупційні дії, безгосподарність, повний розвал міської інфраструктури міський голова та міська рада Полтави намагаються компенсувати шаленою та брутальною антиукраїнською істерією”, – йдеться у зверненні.

У Полтавській обласній організації ВО “Свобода” зазначають, що замість того, щоб ремонтувати дороги, забезпечувати соціальний захист полтавчан, нормальне функціонування комунальних закладів освіти та охорони здоров’я, міський голова Полтави розпалює міжнаціональну ворожнечу, прямо виступає проти державної незалежності та суверенітету України.

“Матковський, напевно, забув, що на роботу його найняла полтавська міська громада, а не його кремлівські патрони. Зневажливе ставлення міського голови та міської ради до історичної спадщини, зокрема до встановлення у Полтаві пам’ятника гетьману Івану Мазепі, є лише одним із небагатьох епізодів систематичної антидержавної діяльності”, – зазначили у прес-службі.

Полтавська облорганізація “Свободи” звертається до фракції БЮТ у Верховній Раді: “Ваше голосування за дочасне припинення повноважень депутатського складу Полтавської міськради буде реальним свідченням того, чи діє Матковський, виконуючи партійну програму БЮТ, чи навпаки – фракція у Верховній Раді категорично не згодна з діями свого однопартійця у Полтаві”.

У випадку, якщо ВР не винесе відповідного рішення, Полтавська облорганізація “Свободи” ініціюватиме проведення міського референдуму щодо відставки міського голови і припинення повноважень депутатського складу міськради.

Полтавська “Свобода” закликає СБУ перевірити Матковського на факт причетності до співпраці зі спецлужбами іноземних держав, а Генеральну прокуратуру – перевірити факти корупційної діяльності міського голови та міської ради Полтави.

“Результати такої перевірки вимагаємо оприлюднити у найближчий термін”, – заявив заступник голови Полтавської обласної організації ВО “Свобода” Олег Головченко.

Як ми повідомляли, 17 липня голова ПОДА Валерій Асадчев заявив про перешкоди з боку ліберала Матковського у відкритті в місті пам’ятника гетьману Мазепі.

Рішення про установку пам’ятника було ухвалене Полтавською міськрадою 22 серпня 2008 року. Замовником проекту виступила обладміністрація.

Проте 25 листопада українофобська Полтавська облрада відмовилася виділяти кошти на спорудження монумента гетьману Мазепі і шведському королю Карлу XII (на ці цілі необхідно 1,5 млн грн).

15 липня 2009 року міськрада Полтави визначила замовником спорудження пам’ятника владу Полтави, а не обладміністрацію, тим самим, на думку Асадчева, починаючи весь процес наново і перешкоджаючи раніше запланованому спорудженню пам’ятника.

27 серпня недоторканий Матковський заявив, що міська рада Полтави планує провести референдум щодо встановлення пам’ятника.
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня