Українці обурені переслідуваннями недоторканою елітою стареньких беззахисних дідусів

США готуються віддати т.зв. "правосуддю" ще одного українського ветерана Другої світової. Професійні толерасти чомусь вважають, що Іван Калимон начебто не за тих воював. За даними ультраліберального американського слідства, Калимон буцімто причетний до страт у львівському гетто.
Два роки тому уродженця України позбавили американського громадянства, коли стало відомо про його міфічну співпрацю з нацистами.

Сам Калимон стверджує, що не брав участі в каральних акціях. Утім, поки що невідомо, куди екстрадують 88-річного чоловіка.

Цьогоріч у травні США вже вислали іншого українця, Івана Дем’янюка. Його також звинувачюють у злочинах під час Другої світової. Зараз він перебуває у тюремній лікарні німецького Мюнхена. Саме ця країна вимагала суду над чоловіком. Процес над Дем’янюком, якого підозрюють у причетності до смерті 29 тисяч євреїв, поки що не розпочався.

Від НО. 2 вересня методом народної соціології силами НО опитано 100 співвітчизників на тему “Чи підтримуєте ви моральне та фізичне знущання нащадків та послідовників тих, хто вбивав українців голодом у 1932/33 роках, проти українських пенсіонерів, зокрема проти Івана Дем’янюка, Івана Калимона та інших дідусів?”. Результати опитування: Так, підтримую – 0%; Ні, не підтримую – 100%.
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня