Кириленко: У МВФ знають, хто буде наступним президентом України

Кириленко: У МВФ знають, хто буде наступним президентом УкраїниМіжнародний валютний фонд дає Україні кредити під ім`я прем`єра Юлії Тимошенко. Про це заявив лідер фракції БЮТ у парламенті Іван Кириленко, повідомляє Українська Правда.

“Які вимоги ставилися МВФ протягом цього року? Вони на 90% виходили на зміну законодавчої бази. Ми хоч щось виконали? Нічого. МВФ уже більше половини, 16,4 мільярда, профінансував”, – сказав він.

“Можете не сумніватися, буде профінансовано до копійки, бо кредити МВФ Україні даються під ім`я. Під ім`я цієї людини видаються надзвичайно дешеві кредити, які ніде в світі ні в одній банківській установі, ні в одній фінансовій інституції не візьмеш”, – зазначив БЮТівець.

“Можете не сумніватися, що кредит буде видано, і Євро-2012 буде проведено, і інфраструктурні проекти будуть реалізовуватися під ті 10 мільярдів, які ми проголосували, і не буде підвищено для населення до кінця року тарифи”, – сказав Кириленко.

“Вони вже давно вирахували, з ким в цій країні мати справу, вони знають прекрасно, що президентом буде Тимошенко, вони вже це прорахували, тому під неї і даються ці дешеві кредити, щоб в країні була стабільна фінансова ситуація, щоб був стабільний курс гривні”, – зазначив лідер фракції БЮТ.

Також він заявив, що курс долара піднімається через великий корпоративний борг.

“Від того, що ми продали половину банків іноземцям, Україна виграла чи програла? Ці іноземці привезли валюту і роздали валютні кредити. В Австрії валютний кредит давався під 3%, а тут під 13%. Роздали під споживчі кредити. А тепер, який борг цих банків?”, – зазначив Кириленко.

“А тепер чомусь піднявся курс долара? Та тому що зараз вже борги треба віддавати матерям, які перебувають за межами (країни). Вони прийшли на валютний ринок, а валюти немає, а у нас все підв`язано під курс долара, і одразу нафта подорожчала, бензин подорожчав”, – вважає БЮТівець.

“А нам дорікають, що ми у МВФ беремо кредити. Це копійки в порівнянні з тим, що ми віддали матерям, які перебувають за кордоном, а дочірні структури тут, викачують з України кошти”, – заявив Кириленко.

Як повідомлялося раніше, 1 вересня 2009 року представники Міжнародного валютного фонду прибули до України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня